07.08.2016 19:40

Як заховати дроти

На жаль, бездротові технології ще не стали поширеним явищем в офісах і будинках. А значить, найближчим часом купа дратівливих дротів на столі нікуди не дінеться. Пропонуємо вам кілька порад, які допоможуть позбутися безладу і заховати кабелі від сторонніх очей.

1. Сховайте подовжувач із зарядними пристроями в коробку

Подовжувач з зарядниками постійно заважає на столі або під ногами, збирає купу пилу, та й виглядає неестетично. Впоратися з цією проблемою дуже просто: візьміть симпатичну коробку, зробіть в ній кілька дірок і сховайте туди всі дроти і кабелі.

Існують і готові рішення, наприклад Plug Hub від компанії Quirky. Це коробка, виготовлена з жорсткого пластика з прогумованим дном. Зверху є три отвори для кабелів, а всередині — три кріплення, на які можна намотати занадто довгі шнури. Plug Hub можна поставити на підлогу або закріпити на стіні.

Читайте також: Как сделать лизуна в домашних условиях?

Закріпіть дроти під столом

2. Закріпіть дроти під столом

Щоб закріпити дроти і подовжувач під столом, вам знадобляться біндери і шурупи (по довжині вони повинні бути хоча б на чверть менше товщини стола, інакше пройдуть наскрізь і стіл буде зіпсований). Насамперед закріпіть під столом подовжувач, краще в середині столу або ближче до стіни. Потім в потрібних місцях закріпіть біндери за допомогою шурупів. Підключіть до подовжувача все необхідне і зберіть дроти зажимами. Візуально стіл став набагато чистішим і акуратнішим.

Є варіант простіший, якщо вам не потрібно ховати велику кількість дротів. Для цього буде потрібний будівельний степлер. Щоб під ногами не бовтався довгий провід від лампи, акуратно закріпіть його скріпками у ніжки столу. Невеликий подовжувач також можна зафіксувати скріпками. Для товстіших дротів краще використовувати спеціальні затискачі (наприклад, такі).

Скріпки від степлера вам не до душі? Підійдуть звичайні стяжки. Стяжками закріпіть провід у ніжки столу. Дроти, які йдуть по підлозі, можна прикрити пластиком або дощечкою під колір підлоги. Подовжувач можна закріпити під столом за допомогою широкої липучки: шурупами зафіксуйте її на зворотному боці стола, а потім прикріпіть подовжувач. Щоб дроти не бовталися під столом, пропустіть їх через кабельні канали — їх можна придбати в будь-якому будівельному магазині. Зафіксувати самі канали можна ізолентою або звичайним пластиром.

3. Організуйте зберігання кабелів

Позбутися від плутанини в дротах допоможе їх правильна організація. Для початку зберіть по всьому будинку шнури від телефонів, плеєра, ігрової приставки, планшетів. Потім візьміть коробки, помістіть всередині них роздільники з картону, підпишіть місце для кожного кабелю (щоб потім не плутатися) і все акуратно розкладіть. Щоб не заплутувалися самі дроти, використовуйте звичайні стяжки.

Якщо не хочеться возитися з коробками, купіть кошик і назбирайте побільше втулок від туалетного паперу.

Організуйте зберігання кабелів

Якщо дроти вам не заважають, можна просто прикріпити до кожного ярлик, щоб було простіше їх розрізняти. Наприклад, так:

Організуйте зберігання кабелів

4. Тримайте всі необхідні дроти під рукою

Не всі кабелі ми можемо заховати в коробку: деякі з них потрібні нам мало не постійно. Рішення просте: закріпіть їх на краю робочого столу, щоб при необхідності можна було протягнути руку і підключити пристрій до потрібного дроту. У цьому нам допоможе Sugru — пластилін-гума і одна з найбільш незамінних речей у господарстві. Не вірите? Тоді подивіться відео.

Скачайте з Sugru невеликі кульки, закріпіть на опорі столу. Потім канцелярським ножем приберіть трохи пластиліну (обережно, постарайтеся не сильно деформувати кульки). Лайфхак: щоб пластилін не прилипав до леза, попередньо сполосніть його мильною водою. Потім трохи підкоригуйте форму паличкою для суші або зубочисткою, щоб вийшли акуратні улоговинки (вони повинні бути трохи ширшими, ніж ваші дроти). Все готово, можна фіксувати кабелі.

Є варіант для тих, хто вміє працювати по дереву. Невеликий брусок з отворами допоможе організувати всі дроти на робочому столі.

Найпростіше рішення: пропустити дроти через біндери, закріплені на стільниці.

Тримайте всі необхідні дроти під рукою

5. Не ховайте дроти

Серйозно, якщо до справи підійти творчо, то дроти можуть стати цікавим елементом декору.

Наприклад, можна закріпити дріт на стіні за допомогою спеціальних затискачів. Навіщо ховати дріт, якщо до нього можна прикріпити пташку?

Не ховайте дроти

Провід незвичайного кольору може відмінно вписатися в інтер’єр.

Не ховайте дроти

Нудні зарядники можна замінити на дизайнерські. Наприклад, такі штуки пропонують японські дизайнери:

Дроти на столі теж можуть виглядати добре. Для них можна спорудити ось такі мініатюрні опори.

Не ховайте дроти

Читайте также