07.10.2016 16:13

Як створюють ландшафтний дизайн

ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн може бути функціональним і красивим. З давніх часів сади були головною прикрасою простору. Особливо сади були популярні при дворі правителів і вельмож країн сходу.

Для багатьох було важливо, щоб була велика кількість плодоносних дерев, а також запашних квітів. У садах стали поєднувати все один з одним і чим більше, тим краще.

Зараз все більшої популярності набирає ландшафтний дизайн — це термін 20 століття. Ним називають практичні дії з озеленення та благоустрою різних територій.

Деяким власникам ділянок до душі фонтани і альпійські гірки, смаки у всіх різні, проте будь-які фантазії може втілити ландшафтний дизайн і проектування. Придумати можна будь-який стиль і тоді це буде сад, який підкреслює індивідуальність господаря.

Найголовніше — це зробити все правильно і в цьому допоможуть фахівці. Складніше все придумати оригінальну ідею. Якщо хочеться зробити ділянку красивішою, буде потрібна допомога професіонала від etis.vn.ua.

Дуже часто звертаються замовники, які спочатку намагалися зробити все самі, проте красивого стилю часто не виходить, а рослини заважають рости одна одній.

Останнім часом найбільш популярним є японський сад, де найбільш яскраво виражена гармонія між рослинами, водоймами і навколишніми будовами. Однак, японський сад вимагає великої ділянки землі і створюється для споглядання.

Фахівці компанії «Етіс» враховують при дизайні ступінь розростання рослин. Також фахівці сайту etis.vn.ua знають, які рослини люблять сонячні місця, а які краще посадити в тіні.

Фахівці дадуть всі необхідні рекомендації по догляду за рослинами. Також при подальшому догляді завжди можна зателефонувати фахівцю і дізнатися ту чи іншу пораду.

Читайте также