07.08.2016 12:18

Як приготувати алкогольний кавуновий лимонад

Кавун чудово поєднується з алкоголем. Ще один доказ тому — що цей ароматний алкогольний лимонад з розмарином і кавуном, здатний смачно освіжити вас в спекотні дні літа.

Складові:

  • 210 г цукру;
  • 500 мл води;
  • ½ середнього кавуна;
  • 2-3 гілочки розмарину;
  • 210 мл лимонного соку;
  • 240 мл джина.

кавуновий лимонад

Почніть з підготовки кавунової м’якоті, обережно відокремивши її від шкірки за допомогою ложки. Не забудьте спробувати кавун перед самим початком приготування, оскільки саме від його солодкуватості залежатиме підсумкова кількість цукру в лимонаді.

кавуновий лимонад

Якщо ви використовуєте кавун без кісточок, то досить просто збити м’якоть блендером, так напій буде набагато більш густим. Позбавити м’якоть від кісточок можна швидко і просто, протерши її через сито.

кавуновий лимонад

Тепер до сиропу. Цукровий сироп можна наповнювати будь-якими смаками, але нам здається особливо вдалим поєднання кавуна з розмарином. Гілочки розмарину закладають в сотейник, засипають цукром, заливають водою і залишають на середньому вогні. Як тільки цукрові кристали розчиняться і ви почнете відчувати аромат розмарину, прибирайте посуд з вогню, накривайте кришкою і залишайте охолонути до теплого стану.

Залежно від бажаної вираженості смаку розмарину ви можете покласти в сироп від двох до чотирьох гілочок.

кавуновий лимонад

Видавіть сік з лимонів. Лимони можна додатково поєднувати і з іншими цитрусовими.

кавуновий лимонад

З’єднайте кавуновий сік з цитрусовим і почніть порціями підливати до суміші цукровий сироп, регулюючи солодкість на свій смак. В самому кінці влийте джин і додайте близько склянки льоду.

Джин в складі лимонаду можна замінити іншим міцним алкоголем, наприклад горілкою, або ж зовсім залишити лимонад безалкогольним.

Додаємо лід.

Кавуновий лимонад готовий!

кавуновий лимонад

Читайте также