Главная / Экономика / Робота в Канаді для українців

Робота в Канаді для українців

Імміграція в Канаду може відбуватися багатьма способами, адже канадський уряд розробив спеціальні програми, які дозволяють роботодавцям наймати іноземних працівників та робітників в різних сферах промисловості через брак професійних кадрів.

Щороку до Канади приїжджають десятки тисяч людей по робочих візах. Від цього значною мірою виграє економіка Канади. Слід зауважити, їхати в Канаду на роботу без знання мови – практично неможливо, хоча і тут люди знаходять «шпарини». Відкриваючи туристичні візи і залишаючись в країні нелегалами, багатьом вдається знайти роботу на будівництві, де знання мови не є такою необхідністю. В Канаді облаштовано цілі райони зі своїми школами, садочками ті іншою інфраструктурою, де живуть українці. Тому, самотньо Вам не буде однозначно.

Якщо Ви хороший спеціаліст в своїй сфері і маєте бажання далі розвиватись в цій професії, володієте достатнім рівнем англійської і бачите своє майбутнє і майбутнє своєї сім’ї закордоном, звертайтесь до нас. Ми надаємо професійну підтримку на кожному етапі імміграційного процесу:

  • допомагаємо підібрати імміграційну програму для отримання виду на проживання
  • відкриваємо банківський рахунок
  • допомагаємо у пошуку житла
  • влаштовуємо дітей в садок
  • сприяємо в отриманні офіційних документів після прибуття в Канаду

Серед міграційних програм, можна виділити:

  • федеральні
  • провінційні
  • програми сімейного спонсорства
  • для студентів

Серед чоловічих професій, найбільш затребуваними на даний час є механіки, зварники, водії-далекобійники, водії спеціалізованої техніки, автомеханіки, а серед жіночих – няні та доглядальниці. Проте це далеко не повний список. Будь-яка країна буде надзвичайно рада професіоналам високої кваліфікації.

Канадське міграційне законодавство встановлює достатньо високі стандарти та вимоги до міграційних консультантів, які мають бути громадянами чи постійними жителями Канади та мати достатній досвід роботи в міграційній сфері.

Завдяки тому, що Канада встановлює високий рівень соціального захисту громадян, робота в Канаді є вкрай привабливою. Та  незважаючи на заохочення іноземних ресурсів, в Канаді діють жорсткі правила обов’язкового працевлаштування. Право на роботу – ще не означає права на життя. Тому, перш за все, варто привести в норму всі документи і ознайомитися з вимогами імміграційної політики тої провінції, де планується робота.

Прокрутить до верха