Главная / В Украине / Пози в сексі, які можуть замінити тренування

Пози в сексі, які можуть замінити тренування

Пози в сексі, які можуть замінити тренування

Деякі тренери вважають, що заняття сексом хоч і допомагають спалювати калорії, але до повноцінних тренувань прирівняти їх не можна. Інші ж цілком допускають подібні приємні заміни. Потрібно лише виконати одну просту умову — додати трохи спортивної техніки до деяких поз.

Лаура Берман, (Laura Berman), кандидат наук, співробітник Медичної школи Файнберга при Північно-Західному університеті в Чикаго, вважає, що секс — це теж різновид вправ, особливо коли партнери люблять експериментувати. Крім того, чим більше у вашому житті сексу, тим більше правильних гормонів, таких як ендорфін, виробляє ваш організм. А ендорфіни, як ми знаємо, відповідають за гарний настрій і знижують апетит. Тобто ви не просто влаштовуєте своєрідне тренування для м’язів, але і перестаєте переїдати, а значить, скинути зайві кілограми стає легше!

1. Місіонерська поза

Ця позиція включає в роботу м’язи кора і сідниць. Намагайтеся разом з корпусом піднімати таз, а не прогинатися в попереку, і стискайте сідниці.

2. Наїздниця

Рухи в цій позі теж дають навантаження на сідниці і корпус. Працюйте м’язами тазу і нижнього преса так, ніби ви скачете верхи на коні. Більш складний варіант: виведіть ноги вперед (поза буде схожа на присідання). У цьому випадку в роботу включається ще більше м’язів (упор на руки і навантаження на ноги).

3. Місток

У цій позі для просунутих працюють трицепси, біцепси, прес, сідниці, квадрицепси і ікри. Так що будьте уважні: місток — варіант не для слабаків!

4. Арка

Арка — модифікований варіант містка. Відрізняється тим, що плечі жінки опущені і лежать на поверхні. В результаті працюють м’язи кора, сідниці і стегна (нижня частина ближче до коліна).

5. Крісло

Ви сидите на колінах партнера, розташувавшись на дивані, в кріслі або на підлозі обличчям до нього. Ваші ноги закинуті йому на плечі. Ноги партнера охоплюють вас. Під час рухів в цій позиції включаються м’язи преса і кора. Якщо ви хочете збільшити навантаження, не дозволяйте партнеру вам допомагати. Якщо його руки будуть вільні, він зможе знайти їм набагато цікавіше і приємне для вас заняття.

6. Обійми

Цю позицію люблять показувати в постільних сценах фільмів. Він тримає вас на руках, ваші ноги охоплюють його навколо тазу. Вважається, що в цьому випадку основну роботу доведеться виконувати партнеру, однак ви теж можете отримати навантаження. По-перше, в роботу включаються руки, які повинні стабілізувати вагу вашого тіла і втримати вас на рівні його грудей (варіант захоплення ви вже самі для себе визначте). По-друге, доведеться гарненько попрацювати м’язами внутрішньої частини стегон: вони будуть міцно охоплювати тіло партнера, щоб ви не з’їхали вниз.

7. Доггі-стайл

Цю позу можна вважати модифікованої планкою. У роботу включаються біцепси стегна, квадрицепси і сідничні м’язи, які будуть допомагати тілу підтримувати стійке положення.

Якщо проявити винахідливість, в будь-якій позі можна гарненько прокачати практично будь-які м’язи. Головне — робити все з розумом, щоб постільна акробатика не закінчилася травмами.

І не забувайте про те, що секс, яким би бурхливим, тривалим і різноманітним він не був, не може повноцінно замінити інші фізичні активності. Тому не варто пропускати тренування, якщо у вас сьогодні вже була розминка в ліжку.

Прокрутить до верха