Главная / Общество / Обираємо коштовності на нігтях

Обираємо коштовності на нігтях

Манікюр

Манікюр у Рівному перестає бути естетичною процедурою – салони краси змагаються за право бути законодавцями моди. Звичайне нарощування нігтів перетворюється на фантастичне дійство, а гелеве покриття нігтів – дизайнерським перфоменсом. Особливо, якщо ви завітали до салону краси Vanille. На сайті www.vanille.rv.ua є повний перелік процедур, що виконують чарівниці салону (від педикюру до художнього манікюру та дизайну нігтів за особливими зразками). А ми відповідаємо на питання жінок, які прикраси пасуватимуть під манікюр у Рівному, виконаний професійними майстрами за останніми технологіями.

Тренд осені – фауна, відображена у роботі ювелірних майстрів, і нюдові відтінки нігтів, виконані ювелірами-майстрами нігтьового сервісу. Це поєднання, що дозволяє акцентувати увагу на руках, водночас даючи можливість нігтям відпочити від літньої ролі зірок образу. У тренді прикраси у вигляді існуючих та міфічних тварин, об’ємні кільця та масивні браслети. Усе це гарно поєднується з округлими короткими нігтями, які стали вибором номер один у жінок цієї осені.

Не встигли дизайнери бренду Carrera випустити у світ нову океанічну колекцію прикрас, як у неї з’явилася купа послідовників. Незвичайні кільця з дорогоцінних металів і дорога біжутерія у вигляді морських чудовиськ: восьминогів з масивними щупальцями – пасуватиме до манікюру рівнянок, які беруть матове покриття для нігтів сірого чи рожевого кольорів. Доволі яскраво такі прикраси виглядатимуть, скомпоновані з класичним червоним манікюром, і дещо тендітно – з французьким.

А от бренд Messika потішив ідеєю прикрашати руки птахами. Якщо у цих птах крила з діамантів – то вони посядуть на жіночих руках надійні місця на тривалий час. Втім, чудова ідея для гелевого покриття нігтів – силуети чудесних птахів у якості нейл-арту. Не менш популярним цієї осені буде демонстрація рептилій. Змії – не тільки символ мудрості, а і вишуканий декор для нігтів. Історики відзначають, що улюбленою прикрасою Клеопатри були пітони на руках у якості браслетів. Втім, одягати прикраси з такою ж символікою, що міститься на нігтях, не варто, не кажучи вже про живих натільних рептилій. Вогняні дракони – теж цікава інтерпретація тренду на рептилій. Тим більше, жовтогарячий, червоний, та колір вина – це подіумні новинки осені 2016-го.

У салоні Vanille майстри допоможуть підібрати манікюр та педикюр на будь-який смак в ідеальній комбінації до ваших улюблених прикрас.

Прокрутить до верха