07.08.2016 10:50

Чим зняти біль у суглобах

Чим зняти біль у суглобах

Наші суглоби допомагають нам рухатися. Якщо ви отримали травму, то суглоби можуть викликати нестерпний біль. Основним джерелом болю в суглобах є запальні захворювання, такі як артрит, бурсит або подагра. Біль у суглобах може варіюватися від легкого до важкого, і сильно впливати на нашу здатність рухатися.

На щастя, існує ефективний природний засіб — суміш кайенского перцю і теплого оливкового масла може полегшити біль дуже швидко за допомогою активного інгредієнта кайенского перцю під назвою капсаїцин. Ось як приготувати ліки:

Складові:

  • ¼ чашки теплої оливкової олії;
  • 1 столова ложка порошку кайенского перцю

Приготування засобу від болю в суглобах:

Додайте порошок кайенского перцю в чашку теплого оливкової олії, потім нанесіть засіб на суглоби і дайте йому діяти протягом 15 хвилин. Змийте теплою водою. Ви повинні відчувати полегшення після першого застосування, але рекомендується застосовувати засіб 2-3 рази на день для досягнення найкращих результатів.

Ліки працюють за рахунок капсаїцину, він блокує нейротрансміттер, який посилає сигнали болю в мозок. Блокуючи свою дію, мозок не реагує, а це означає, що немає ніякого болю.

Примітка: печіння після нанесення суміші. Якщо у вас чутлива шкіра, дійте обережно і застосовуйте рукавички при приготуванні суміші. Уникайте контакту з очима, і ніколи не застосовуйте засіб на відкриті рани.

Читайте также