Главная / Общество / Чи потрібні школярам додаткові заняття з англійської мови

Чи потрібні школярам додаткові заняття з англійської мови

интернет магазин книг

Більшість сучасних батьків вважають, що їх дитина повинна обов’язково гарно знати англійську мову. Як би не старався вчитель, але тих знань, які він дає на уроках не достатньо для того, щоб навчитися досконально володіти іноземною мовою. Для покращення англійського можна відвідувати групові заняття. Але все ж більш ефективною вважається індивідуальна робота з репетитором. Досвідчений та професійний репетитор допоможе дитині оволодіти англійською мовою на високому рівні і досягти вимови, дуже близької до оригінальної. Це дуже важливо, якщо дитина планує застосовувати мову в майбутній професіональній діяльності.

Кожен репетитор сам призначає оплату за навчання. Вона має досить широкий діапазон і коливається від 5 до 30 у.о. Але, під час вибору педагога, головною повинна бути не вартість. Батьки повинні звернути увагу на те, як вчитель організовує свої заняття, які застосовує методи під час подачі мовного матеріалу, чи використовує сучасну літературу з англійської мови, таку як oxford book. Також потрібно пам’ятати, що дитина буде з радістю вчити англійську, якщо у неї будуть гарні стосунки з вчителем. Тому пройдіть декілька пробних уроків у різних викладачів і поспостерігайте, хто з них краще знаходить спільну мову з вашою дитиною.

Коли ви визначитесь з репетитором, він допоможе підібрати для занять необхідну літературу. Це можуть бути різні навчальні посібники з англійської мови видавництва macmillan book, словники, розмовники, довідники, різноманітна художня література, журнали та газети. На початку навчання потрібно буде купити прості словники: англійсько-український та українсько-англійський. На початковому етапі тематичні, тлумачні та спеціалізовані словники будуть не потрібні. Їх можна буде придбати на наступному етапі навчання, коли буде потрібно розвивати мислення на англійській мові. А от граматичні довідники варто придбати одразу на початку навчання.

Велике значення має читання художньої літератури. Але вона повинна бути не адаптованою, а оригінальною. В такому випадку значно розширюється словниковий запас, відбувається знайомство з розмовною лексикою. А ще учень вчиться вживати в своїй мові правильні граматичні структури. Після надбання основних навичок читання можна спробувати читати більш складний матеріал, надрукований в газетах та журналах. Це не тільки додасть додаткового досвіду, але й підвищить знання мови в цілому.

Для того, щоб у дитини формувалась правильна вимова, роботу в цьому напрямку слід почати з дитячих віршиків, скоромовок, приказок і прислів’їв. Вони привчать учня до правильної міміки, при вимові англійських звуків. А велика кількість ілюстрацій буде сприяти швидкому вивченню іноземних слів.

Всі ці рекомендації будуть ефективними тільки тоді, коли дитина сама бажає вивчати англійську мову і позитивно налаштована на довгу кропітку працю.

Прокрутить до верха