15.02.2018 22:35

Бюджет РФ на 2018 год подробная информация. Последние подробности.


— Відносно невеликі, тому що електрокар наразі недешевий порівняно із звичайним автомобілем. У 2017 році імпортовано 2,7 тис електромобілів. Питома вага електрокарів в імпорті усіх транспортних засобів надзвичайно мала. Порівняйте: нових авто було ввезено 80,5 тис, уживаних — майже 73 тис.

Багато країн планують у найближчі роки повністю відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння. Для України це ще й можливість знизити залежність від імпортних нафтопродуктів. До речі, з 2016 року імпорт електрокарів уже був звільнений від сплати ввізного мита. Завдяки цьому обсяги ввезення збільшилися на 13%. З 2018 року економія при імпорті електрокарів становитиме мінімум 20%.

Расходы за первый месяц года министр финансов оценил в 1,11 триллиона руб., либо 6,7 процента годового плана. Налоговая служба перечислила 0,87 триллиона рублей (9,6 процента годовых назначений), таможня собрала 0,35 триллиона рублей доходов (7,3 процента).

У Литві, наприклад, правила дуже прості. Якщо на митній території перебуває транспортний засіб з простроченою «автоцивілкою», то він автоматично знімається з обліку в органах реєстрації. Це дуже жорсткий варіант. Нинішня ситуація — не прецедент, але ухвалювати рішення повинна точно не ДФС.

Бюджет России на 2018 год в цифрах свежая информация. Сводка на сегодня.

Иными федеральными органами в бюджет-2018 было перечислено 81 млрд 307,5 млн руб. (5,9%). Межбюджетные трансферты составили 66,8 млрд руб. (7,8%).

— Потрібно знайти збалансоване рішення, яке дозволить врівноважити ситуацію: врахувати інтереси тих, чиї авто перебувають на митній території з порушенням термінів, і тих, хто чесно сплатив усі митні платежі при розмитненні.

Ще раз кажу, що знижена ставка ренти стимулюватиме внутрішнього та закордонного інвесторів займатися геологічної розвідкою, нарощувати обсяги видобування українського газу. Я не бачу тут великих втрат для бюджету.

По его мнению, в этом году будет и ненефтегазовый профицит. Однако его объем господин Силуанов оценивать не стал. «Надо делать оценки, боюсь ошибиться, но конечно, он будет безусловно. Потому что лучшую конъюнктуру создают не только нефтегазовые доходы, но и дополнительный спрос на продукцию ненефтегазового сектора»,— пояснил глава Минфина.

— Тим не менше, інфляція у цих розрахунках є. Річ у тім, що її прогноз на 2018 рік — 9%, а, наприклад, план щодо надходжень від імпортного ПДВ збільшився на 35,6%. Завдяки чому?

— 19 грудня Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Як це позначилося на роботі українських компаній Коломойського? Вони будуть платити податки?

Лише відсторонення, а не звільнення Насірова юридично заблокувало призначення нового керівництва ДФС. Весь рік Продан пропрацював з єдиним заступником — Сергієм Біланом, який відповідає за роботу податкової міліції.

Федеральный бюджет на 2018 год когда был принят Госдумой. Новости сегодня 15.02.2018 г.

У мене в кабінеті назбиралося близько 12 концепцій реформування моделі ДФС, які були презентовані за останні три-чотири роки. Усі вони залишилися на папері. Жодна не була реалізована, бо не було законодавчого підґрунтя.

Напомним, что два проекта, запланированных к реализации в посёлке, стали победителями программы «Народный бюджет – 2018». Это установка ограждения на стадионе и ремонт фасада здания №2 Новопетровской средней школы. Светлана Карпухина пояснила участникам встречи порядок софинансирования проектов, а также пригласила жителей к активному участию в их реализации, в частности, осуществлению контроля за качеством проводимых работ.

За податковим напрямком 2017 року ми дали б значно більше, якби не погашення ПДВ за попередні періоди. Для нас було важливо закрити питання боргів, розрахуватися з бізнесом, який раніше фактично кредитував державу.

Чи вплинуло підвищення мінімальної зарплати і, відповідно, збільшення ЄСВ на мотивацію підприємців працювати і сплачувати податки? Для малих підприємців має значення кожна сотня гривень, але ми такої тенденції не спостерігаємо.

Каким будет бюджет России в 2018 году. Новости сегодня 15.02.2018 г.

— Я не вважаю, що розстрочення із сплати ПДВ є негативним фактором. Це стимул для інвесторів, які планують відкривати виробництво, створювати робочі місця. Вони зможуть розстрочити рівними частинами сплату ПДВ до двох років при ввезенні обладнання. Залучення інвестицій — це питання номер один.

Усі чинники, які впливають на збільшення надходжень, — інфляційні процеси, девальвація, розмитнення імпортних енергоносіїв — пояснюють зростання лише приблизно на 17%. Інші 20% — це детінізація, про яку ми вже згадували.

Она отметила, что обещанные на встрече в 2017 году мусорные контейнеры уже закуплены, вскоре они будут установлены на предназначенной для этого площадке, а вывозить мусор в соответствии с заключённым администрацией договором будет специализированная организация ООО «Дизель».

— Податковий борг «Укрнафти» 1 січня 2018 року становив 13,8 млрд грн. Описано в податкову заставу майно на 11,2 млрд грн, але «Укрнафта» оскаржила та скасувала судами апеляційної та касаційної інстанцій всі акти опису майна.

У 2017 році ми придбали перші вагові комплекси. У п’ятьох пунктах пропуску на чотирьох митницях — Закарпатській, Волинській, Львівській та Сумській — розпочалося будівництво майданчиків, де вони будуть розташовані.

З 1 квітня 2017 року ми вийшли на показник 97% за відшкодуванням заявлених сум ПДВ. Усі заявки платникам повертаються місяць у місяць. Для бізнесу це можливість оперативно поповнювати обігові кошти, а не чекати на них півроку-рік.

Руководитель Центра стратегических разработок (ЦСР), прошлый минфин РФ Алексей Кудрин говорил ТАСС, что профицит федерального бюджета по результатам 2018 г. возможен, ежели цена на нефть весь год будет находиться в спектре $60-70 за баррель. Об этом в среду сказали в Минфине. Между тем на практике «черное золото» стоит намного больше: зимой за баррель Urals предоставляли в среднем 68,46 доллара.

Бюджет-2018 видео новости. Всё, что известно на данный момент.

Читайте также