01.04.2018 1:57

Андрей Пионтковский последние новости. Главные новости.


Эксперт уверен: для свержения подобного режима следует действовать не через выборы. Он должен пасть в результате геополитического поражения, но нанесенного никак не военными средствами. Должны прозвучать финансовые, экономические, психологические и политические «удары».

Пионтковский не единожды высказывался на тему того, при каких условиях может быть разрушен режим Владимира Путина. Это произойдет лишь если Запад обнародует информацию о финансовых счетах российской верхушки за границей.

Пионтковский Андрей Андреевич последние новости. Последие сведения на 01.04.2018 г.

22 березня лідери Європейського союзу вирішили відкликати для консультацій посла ЄС у Москві, німецького дипломата Маркуса Едерера.

«Масове вислання російських дипломатів – безпрецедентний крок в історії світової дипломатії. Така колективна демонстрація ставлення до путінської Росії. Україна не могла залишатися осторонь. І це правильне, хоч і запізніле рішення. Використання хімзброї у Британії – лише фрагмент. Підставою для таких заходів стала четверта світова гібридна війна, як її називають кремлівські пропагандисти. Її Росія веде проти Заходу. Саме собою вислання російських дипломатів із різних країн ні до чого, окрім шаленої реакції пропаганди РФ, не призведе. Тут важливе інше – це демонстрація рішучості Заходу зупинити путінську агресію. Я дуже сподіваюся, що у США і Британії вдадуться до найболючіших заходів – заморожування і конфіскації активів політичного керівництва Росії. Там же є гроші безпосередньо і Путіна (президент РФ Володимир Путін.  – «ГОРДОН»), просто вони під чужими іменами», – підкреслив Піонтковський.

Москва відмовилася відповідати на ультиматум Лондона і вимагала надати їй зразки речовини, якою отруїли Скрипалів.

Скрипаль – колишній офіцер російської розвідки. У 2006 році його засудили за передавання Британії даних про російських агентів у Європі. У 2010 році в результаті обміну шпигунами між США і Росією Скрипаля помилували. У межах цього самого обміну в Росію повернулася шпигунка Анна Чапман. Скрипалю надали притулок у Великобританії. Будинок у Солсбері колишній шпигун придбав у 2011 році.

Андрей Пионтковский последние новости видео. Новости сегодня 01.04.2018 г.

Сьогодні стало відомо, що 14 країн Євросоюзу вишлють російських дипломатів. Також президент США Дональд Трамп наказав вислати з країни 60 російських дипломатів. Крім того, Сполучені Штати закривають Генконсульство РФ у Сіетлі.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що Київ висилає 13 російських дипломатів у зв’язку з отруєнням Скрипаля.

При этом Пионтковский отмечает, что его шантаж стал особо явным, агрессивным и психологическим в последние дни. Однако эксперт считает, что Путин пока что не намерен уничтожать себя и весь мир, развязывая войну. При этом его угрозы носят вполне реальный характер.

«Он (Путин – ред.) прекрасно понимает, что на основных направлениях потерпел поражение. Возьмем Украину – где его «русский мир» и «Новороссия»? Это же провалилось. Донбасс – это не то, о чем мечтал Путин. Помните, у него был план «Новороссия» с захватом 10-12 украинских областей и он рассчитывал развязать этническую войну между русскими и украинцами? А ему это не удалось, и он потерпел громадное поражение. Большинство русского населения в Украине осталось верным украинскому государству и его выбору. Это было первое фундаментальное поражение Путина», — говорит Пионтковский.

Андрей Пионтковский последние новости интервью. Подробные данные.

«Путін не піде на ескалацію ситуації на Донбасі. Він розуміє, що якщо поткнеться у вільні українські міста, Захід уже відповість досить сильно. Тому він спробує просто зберегти напругу. Для нього стали несподіванкою спротив України і позиція росіян, які проживають у ній і які відкинули концепцію «русского мира». Плюс Захід потихеньку підтягується. Мені здається, ефективною могла б бути обіцянка Заходу повернути першому постпутінському уряду РФ вкрадені і виведені з країни гроші. Це могло б позитивно вплинути на росіян, яких, як засвідчили останні вибори, ще не до кінця зазомбовано», – резюмував Піонтковський.

Полный текст интервью Андрея Пионтковского читайте на «Апострофе»: Мир на грани решающего удара по Путину, Кремлю не до войны в Украине.

По его словам, накануне Чемпионата мира по футболу, который пройдет этим летом в России, Путин вряд ли пойдет на серьезное обострение в одной из горячих точек.

Пионтковский политолог последние новости. (обновлено).

Рішення низки країн світу вислати зі своєї території російських дипломатів у зв’язку з отруєнням колишнього офіцера російської розвідки Сергія Скрипаля є колективною демонстрацією їхнього ставлення до путінської Росії, заявив у коментарі виданню «ГОРДОН» російський політолог Андрій Піонтковський.

«Москва сейчас заинтересована в обострении отношений с Западом — на грани войны, но переходя ее. Путин он хоть и сумасшедший, но понял, что, потерпев поражение в Украине и в Сирии, никаких новых славных побед русского мира он не принесет. Состояние напряженности и осажденной крепости – выгодно ему для пожизненного правления. В осажденной крепости можно как угодно разбираться со своими подданными и давить любое сопротивление», – написал Пионтковский.

Пионековский последние новости видео. Горячие новости.

Читайте также