09.09.2016 9:15

6 ознак того, що ви ніколи не розбагатієте

Гроші володіють потужною енергією, і чи зможете ви нею управляти або ж будете журитися, чому гроші не йдуть до вас? Мотиваційні стратегії, правила Генрі Форда і Стіва Сиболда, історії спеціальних тренінгів та інші премудрості зводяться до одного: головні перешкоди до мільйонів — це ваші власні звички. Розбираємо їх детально.

6 ознак того, що ви ніколи не розбагатієте

1. Ви думаєте про те, як заощадити, а не заробити

Надмірна економія ще шкідливіша, ніж зайва безпечність та схильність тринькати гроші. Якщо ви витрачаєте багато енергії на пошук знижок, вигідних пропозицій, на думки про те, як купити дешевше необхідні вам товари, то сил на заробляння грошей у вас залишиться куди менше. Як думають багаті люди? Вони не панікують, коли закінчуються гроші, і не думають про те, що чорний день настане, — вони мислять позитивно і шукають шляхи заробити. Щоб зберегти гроші, спочатку їх потрібно отримати. Ощадна стратегія народжується тільки після того, як знайдеться джерело доходу, і не одне.

2. Ви постійно скаржитеся на брак грошей

Ниття, що грошей не вистачає, — штука згубна. Це один з найбільш шкідливих для енергетичних потоків момент — ви програмуєте себе на невдачі, а інших на те, що у вас вічний грошовий колапс. Крім того, образ жертви створює не кращий імідж для людини, яка прагне до успіху.

3. Ви не інвестуєте

Як тільки прийшли перші гроші — скористайтеся ними правильно. Не всіма, а тією частиною, яка залишається після того, як закриті базові потреби. Не просто пустіть на радостях гроші за вітром, але і не складайте в панчоху. Вкладіть їх з розумом. У банк під відсотки або у власну освіту. Так, так, трата грошей на освіту і здоров’я — це інвестиція.

4. Ви боїтеся вийти із зони комфорту

Вам подобається квартира, в якій ви живете. Робота, де вам все знайоме і де знаходиться ваше затишне робоче місце. Звичайно, можна заробляти більше, але для цього доведеться витрачати сили, енергію, зустрічатися з не найприємнішими людьми, раніше вставати. Знайома ситуація? Якщо так, то вам буде складно реалізувати свої мрії. Для того, щоб мати те, чого у вас немає, потрібно почати робити те, що ви раніше не робили. Спробуйте розширити свою зону комфорту — з часом складна ситуація часто обертається великими перемогами.

5. У вас не має цілі у житті

Якщо ви не знаєте, навіщо вам гроші, то вони і не прийдуть. Формулюйте чітко свої цілі. Купівля квартири, весілля вашої мрії, пластична операція — що завгодно може бути стимулом для того, щоб ви заробили перший мільйон.

6. Ви боїтеся критики і несхвалення

Для всіх хорошим не будеш. Якщо ви намагаєтеся всім догодити, то навряд чи займете місце лідера. Звичайно, це не означає, що потрібно йти наперекір усім, але важливо пам’ятати: ваше «добре» — це майже завжди чиєсь «погано». Ви в будь-якому випадку займете чиєсь місце — до цього потрібно ставитися філософськи. Не потрібно боятися критики, важливо пам’ятати, що не критикують тільки тих, хто нічого з себе не представляє.

Читайте также